Blog

 

Je březen 2021 a já vzpomínám, co vše předcházelo tomu, abych se vydala na dráhu podnikatelky. Vím, že prvním impulzem bylo to, že nechci trávit v práci již tolik času jako před dětmi. Práce v pojišťovně nebo v bance (můj dětský sen) již nebyla možná. A tak pomalu začalo klíčit semínko mého nápadu pracovat jako externí asistentka.

V hlavě a srdci se vám zrodil nápad na vaše podnikání a už se nemůžete dočkat jeho realizace. Najednou si uvědomíte, že musíte mít živnostenský list a nálada poklesne. Uklidním vás, vyřídíte vše za jednu návštěvu.

Je pátek a pracovní týden se pomalu chýlí ke konci. Začátek týdne byl docela náročný. Začalo to hned v pondělí ráno, když mi na messengeru přišla zpráva od mé klientky. Volala jí paní z finančního úřadu, že nemůže přiřadit platbu.

Přečtěte si jako první, co je nového

Zadáním e-mailové adresy a kliknutím na tlačítko "Přihlásit k odběru" souhlasíte s mými zásadami pro ochranu osobních údajů a s tím, že vaši adresu zařazuji do své databáze kontaktů a budu vám pravidelně posílat informace o novinkách. Z odběru e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit v každém zaslaném mailu.